SUP treniņi Carnikavā!

SUP-trenini-Carnikava-600x600

Piesakies un vingro uz SUP dēļa Carnikavā līdz pat rudenim gandrīz par baltu velti! 
Fitnesa trenere un topošā fizioterapeite Karīna Millere sadarībā ar Boards You aicina pieteikties dalībai LSPA studiju programmas FIZIOTERAPIJA bakalaura darba pētījumā „SUP FITNESS TRENIŅI DZIĻĀS MUSKULATŪRAS UN LĪDZSVARA KOREKCIJAI”, kura laikā būs iespēja apmeklēt 16 SUP fitnesa nodarbības Carnikavā par simbolisku dalības maksu 80€ – 5 eur par 1 nodarbību!
SUP Treniņi notiks laika posmā no 30.jūlija līdz 7.septembrim katru otrdienu un piektdienu plkst. 12:30 Carnikavā (tikšanās vieta – Boards You SUP noma Carnikavā, Kafe Maza Upe teritorijā), vajadzības gadījumā var tikt noteikts pētījuma norises laika pagarinājums (piemēram, ja sliktu laikapstākļu dēļ kāds treniņš jāatceļ).
Gaidām Tavu pieteikumu, ja

  • esi vecumā no 25 līdz 45 gadiem, ja
  • esi sēdoša darba darītājs/-a,
  • savā ikdienā iekļauj mērenas sporta aktivitātes.

 
Diemžēl dalību atteiksim, ja

  • pēdējā gada laikā Tev veiktas jebkādas operācijas,
  • gaidi bērniņu (esi grūtniece),
  • Tev ir diagnozes, kas apstiprina redzes vai vestibulārās sistēmas traucējumus,
  • Tev ir diagnozes, kas apstiprina sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanas,
  • Esi profesionāls/-a sportists/-e.

 
Pirms SUP treniņu uzsākšanas, Tev vajadzēs vienoties ar treneri par dienu un laiku, kad tiks veikti testi Tava ķermeņa un dziļās muskulatūras novērtēšanai, kā arī līdzsvara novērtējums. Tādi paši testi tiks veikti arī pēc tam, kad būsi 2 mēnešus aktīvi vingrojis uz SUP dēļa.
Dalība pētījumā ir brīvprātīga, bet lūgums pret pasākumu izturēties atbildīgi, apmeklējot visus 16 treniņus, lai varam kvalitatīvi veikt pētījumu un novērtēt reālos rezultātus!
 
Savu pieteikumu sūti trenerei Karīnai Millerei +371 27 818 057
Tiekamies!

One thought on “SUP treniņi Carnikavā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm)