Boards You atkritumu vākšanas kampaņa #Aiznesvairākkāatnesi

Boards You atkritumu vākšanas kampaņa Aiznes vairāk kā atnesi

Tagad, kad ārā līst un ir laiks apdarīt darbus pie datora, šķirojot bildes atradām dažas, par ko vēlamies pavēstīt nu jau skaļi.
Boards You nekad nav skaļi afišējuši vai lielījušies ar savu veikumu vides sakopšanā, bet esam nolēmuši, ka ir īstais laiks to darīt skaļi.
Mūsu ģimenē tīra un droša vide ir bijusi cieņā visu mūsu apzinīgo mūžu un katrs esam pielikuši roku vides sakopšanā jau kopš bērnības. Esot aktīvi dabā, bieži šausminājāmies, ka atkritumi ir pat tādās vietās, kur cilvēki nav bijuši, tāpēc, ilgi nedomādami, ķērāmies pie darba. Esot uz SUP dēļa, ir viegli piekļūt tādām vietām, kur cilvēks ar kājām piekļūt nevar.

atkritumu-vaksanas-kampana-ar-sup-deliem-carnikava

Arī mūsu ģimenē aug jaunā paaudze, kurai vēlamies nodot gan mūsu zināšanas, pieredzi un labāko praksi, gan arī tīru, drošu un sakoptu vidi, kurā var elpot tīru un svaigu gaisu, dzīvot saskaņā ar dabu, kā arī iemācīt pacelt to, ko kāds cits tīši vai netīši ir nometis. 
Tieši tāpēc Boards You ur uzsācis kampaņu #Aiznesvairākkāatnesi un aicina arī Jūs nepakautrēties, nepaslinkot un pacelt to, kam dabā nav vieta. 

atkritumu-vaksanas-kampana-boards-you

Rudenī Boards You organizēs talku Carnikavas novadā uz SUP dēļiem, lai pēc vasaras sakoptu ūdenstilpnes un krastus. Nodrošināsim brīvprātīgos ar SUP inventāru un pacienāsim ar siltu tēju, zupu un kādu gardu uzkodu. Lūgums ģērbties atbilstoši laikapstākļiem, paņemt līdzi cimdus un maisu atkritumiem (tiem kuri būs aizmirsuši – iedosim), kā arī bruņoties ar pozitīvu garstāvokli.  

Sakopsim vidi kurā dzīvojam par spīti tam, ka vainīgs vienmēr būs kāds cits. Tikai mēs kopā un tikai rīkojoties sasniegsim rezultātus par ko varēsim juties gandarīti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm)