Bezmaksas iepazīšanās diena Boards You SUP dēļu nomā Carnikavā Kafe Maza upe 20.jūlijā!

SIA “Boards You” sadarbībā ar biedrību “Jūras Zeme” un Lauku atbalsta dienesta atbalstu ir īstenojuši projektu Nr. 2021/AL11/8/A019.21.01/4 SIA “Boards You” attīstības un videi draudzīga ūdens tūrisma veicināšana Ādažu novada Carnikavas pagastā”. Projekta ietvaros iegādāts inventārs – SUP dēļi, Roteko Solina kajaki, MEGA SUP dēļi, airi un speciāli aprīkotas piekabes inventāra pārvadāšanai, lai veicinātu mikro, mazo un vidējo uzņēmumu izveidošanu un attīstību, tajā skaitā tūrisma nozarē.

Projekta mērķis galvenokārt ir popularizēt nemotorizētu ūdens tūrismu Ādažu novada Carnikavas pagastā, nodrošinot ūdens tūrisma iespējas arī aukstajā sezonā, piedāvājot tādus pakalpojumus, kādi šobrīd novadā nav pieejami (SUP dēļu un laivu piedzīvojumu maršruti, mega SUP dēļu un kajaku noma).

Tādēļ, š.g. 20.jūlijā no 13:00 – 20:00 visi ir laipni aicināti uz bezmaksas iepazīšanās dienu Boards You SUP dēļu nomā Carnikavā, Kafe Maza upe teritorijā, kur bez maksas būs iespēja izmēģināt dažādus  SUP dēļus, Roteko Solina kajakus un MEGA SUP dēļus. Būs iespēja apgūt SUP un kajaku airēšanas pamatus, uzzināt kas ir SUP dēlis, kādu dēli pareizi izvēlēties atbilstoši savām vēlmēm un no kāda dēļa labāk izvairīties. Papildus tam, būs iespēja izmēģināt savu veiklību uz Boards You pašu rokām darinātajiem balansa dēļiem trenera uzraudzībā, saņemt labākos ieteikumus un padomus, satikt kādas sabiedrībā zināmas personas, kā arī vienkārši labi pavadīt dienu.

Pasākums notiek trešdienā, jo SIA “Boards You” nereti veic atkritumu savākšanas talkas ūdens tilpnēs un pie tām. Projekta ietvaros esam izveidojuši akciju #TīrāTrešdiena, kuras ietvaros, klientiem turpmāk dosim iespēju saņemt dāvanu karti inventāra nomai, ja sava SUP vai laivu nomas laikā tie pa ceļam savāks ūdens tilpnē esošos atkritumus (pudeles, maisiņi, iepakojumi u.tml.). Taču šajā trešdienā visiem, kuri pēc SUP vai kajaku izbrauciena nodos savāktos atkritumus, savā īpašumā iegūs dāvanu karti no Boards You 1h SUP izbraucienam bez maksas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm)