SUP un laivu piedzīvojums saullēkts Ķemeru tīreļa purvā

SUP un laivu piedzīvojums Saullekts Ķemera tireļa purvā ar Boards You, SUP izbraucuens, saullēkts uz SUP, saullēkts laivā,

Pasākuma datums:

15/07/2023

Pasākuma laiks:

04:00

Pasākuma vieta:

Boards You SUP piedzīvojumu maršruts Ķemeru tīrelī, Sala Parish

SUP un laivu piedzīvojums saullēkts Ķemeru tīreļa purvā ir īstā dāvana ko pasniegt sev, sev mīļam cilvēkam un ikvienam svētkos! Nekas nav svarīgāks, kā atpūties, laimīgs un apmierināts cilvēks. Padarīsim šo dienu īpašu, sagaidot to ar neaizmirstamu saullēktu, gardām brokastīm brīvā dabā, patīkamu kompāniju, ar smiekliem, mieru un saturīgām sarunām vai vienkārši klusumu. Pēc piedzīvojuma lutināsim ar tikko ceptām, gardām pankūkam un karstiem dzērieniem, gardiem mājas labumiem un pašu lasītu zāļu tēju, kas pasākumā iederās vislabāk. Skan pēc ideāla dienas sākuma, vai ne?

Purvs ir īstā vieta, kur relaksēties un uzlādēt pozitīvas emocijas atjaunojot enerģiju. Braucot pa rāmu ūdeni purvā un vērojot kā aust diena, pārņem maģiskas sajūtas un viss apkārtējais šķiet pazūdam līdz ar miglu, kas apņem purva labirintus.

Kad novietosi auto stāvlaukumā, grantēts ceļš (apmēram 1,5 km) vedīs Tevi cauri kūdras karjeriem un frēzlaukiem Lielā Ķemeru tīreļa ziemeļaustrumu malā uz mūsu piedzīvojuma starta vietu. Pa ceļam vērojamas interesantas ainavas ar tumšiem purva ezeriem, un lieli ūdens klaji ar nokaltušiem kokiem. Rītos un vakaros, klusi pārvietojoties, ir diezgan liela iespēja dzirdēt un redzēt bebru rosīšanos.

SUP un laivu piedzīvojums saullēkts Ķemeru tīreļa purvā ir piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem braucējiem.
Pirms dosimies ūdenī, saņemsi pilnu instruktāžu un ieteikumus patīkamai atpūtai uz ūdens.
Pēc piedzīvojuma saņemsi skaistākos iemūžinātos mirkļus.
Par inventāru Tev nebūs jāraizējas – tas jau būs starta vietā, lai savu SUP vai laivu piedzīvojumu Tu vari izbaudīt pilnībā.

Ja Tev ir papildus jautājumi, droši raksti uz info@boardsyou.lv vai zvani +371 26222212

Ja vēlies pievienoties mums ar savu SUP dēli, ievadi promo kodu KT2023 un piedalies piedzīvojumā lētāk.
Lūdzu ierodies laicīgi, lai vari sagatavot inventāru un pārējiem grupas biedriem nav uz Tevi jāgaida un varam startēt norādītajā laikā.

Pasākums beidzies

Pasākuma vieta:

Kopā vietas: 30 (30 Palicis)

Rīko: BoardsYou

  • Boards You SUP piedzīvojumu maršruts Ķemeru tīrelī, Sala Parish

Pasākuma plāna detaļas:

  • 15/07/2023 04:00   -   07:00
Dalīties ar šo pasākumu
PIEVIENOT KALENDĀRAM
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm)