Attīstošā rotaļlieta BABY GYM #3

Attīstošā rotaļlieta BABY GYM, trenežieris mazulim

Attīstošā rotaļlieta BABY GYM jeb mazuļu attīstošais trenežieris ir veidots tā, lai sniegtu mazulim nepieciešamās attīstības prasmes. Taču galvenais vēstījums ir, lai katras rotaļlietas samontēšana būtu skaists ģimenes piedzīvojums kopā ar saviem mīļajiem. Jums visiem kopā būs iespēja izveidot savu unikālo attīstošo rotaļlietu, tieši tādu kā vēļaties. Padariet salikšanu īpašāku dodot iespēju mazulim pašam izvēlēties kuru objektu iesiet auklas gala. Kopīgi samontējot rotaļlietu un gūstot prieku, šīs pozitīvās emocijas tiks nodotas tālāk mazulim caur šo rotaļu un rotaļlietu, kā arī paliks siltā atmiņā bērniņam pieaugot. Padari šo procesu par īpašu kopābūšanas brīdi, kā arī katru mazuļa rotaļāšanās reizi varat izveidot kā skaistu ģimenes ikvakara nodarbi.

Dāvanu karte Boards You piedzīvojumam #2

Dāvanu karte Boards You piedzīvojumam ir izcila Ziemassvētku dāvana ik vienam! Boards You Tev piedāvā iegādāties Ziemassvētku dāvanu draugiem vai ģimenei – īpašo dāvanu karti kādam no Boards You organizētajiem vienas dienas piedzīvojumiem, papildus neraizējoties par dāvanas iesaiņošanu (Boards You rūķīši būs parūpējušies gan par iesaiņošanu, gan par jauku Ziemassvētku pantiņu, kas ierakstīts kartiņā). Arī pati dāvanu karte ir noformēta Ziemassvētku kartiņas veidā!

Ziemassvētku dāvanas no Boards You #1

Balansa dēlis ir izcila dāvana, jo tas gan uzlabo veselību, gan rada neaizmirstamas un pozitīvas emocijas. Boards You balansa dēlis ir arī lielisks palīgs lai sagatavotos nākošās vasaras bikini sezonai, jo dēlis lieliski trenē dziļo muskulatūru, uz tā var izpildīt vingrojumus palielinot lietošanas grūtības pakāpi pēc saviem ieskatiem. Un protams bonusi – iegādājoties Boards You balansa dēli saņemsi papildus dāvanu no mums, kas tiks pievienota pasūtījumam.

Boards You ūdenstūrisma maršruti Carnikavā

Boards You SUP un laivu maršruti Carnikavā ir pieejami ikvienam bez maksas!
Apskati, izmanto un piedzīvo sajūtas bez maksas. Baudi ūdens priekus ar SUP dēli vai kajaku (vai jebkuru citu nemotorizētu ūdens transportu). Ņem savu ūdens transportu vai izvēlies kādu no mūsu piedāvātā nomas inventāra.

Boards You ūdenstūrisma maršruti Carnikavā piedāvā 3 interesantus un piedzīvojumiem bagātus maršrutus, kas atšķiras ar to ilgumu un grūtības pakāpi, taču – pieejami un iespējami ikvienam.

Iepriecini savu aktīvo čiku 8.martā!

Dāvanu karte Boards You piedzīvojumam, 8.marts, sieviešu diena

Ja Tu vēl domā kāda ir labākā dāvana aktīvai sievietei 8.martā? Vēljoprojām nezini ko uzdāvināt savai sievai, sievasmātei, mīļākajai vai draudzenei svētkos? Domā, kā iepriecināt meitu, māsu, kolēģi vai kaimiņieni sieviešu dienā? Visi ziedi Tev ir vienādi un ierastā šokolāde šoreiz neder, jo čikai patīk iziet dabā? Serenādes un balādes iet garām, jo pavasara aizsmakums liek par sevi manīt? Boards You padomā ir izcila dāvana, kas derēs gan aktīvākai, gan mazāk aktīvai sievietei – dāvanu karte Boards You piedzīvojumam.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm)