KĀ MŪS ATRAST

KĀ MĒS SĀKĀM

Viss sākās pirms dažiem gadiem. Viens SUP, viens smuks Starboard, viens īsts SUP draugs, nakts upju klejojumi,  Dons un  Supi rup pup pup… tad divi, trīs, tad veikparks. Labi cilvēki paši uzradās apkārt, līdz pavisam negaidot dzīvē parādījās cilvēks, kurš teica “JĀ” visām trakajām idejām. Un tā viss sāka notikt.

Gribās vairāk supotājus, gribās padarīt šo nodarbi maksimāli pieejamu visiem, bet sapratām, ka kvalitatīvu SUP dēli nevar dabūt par “labu cenu”.  Ne visiem ir pa kabatai Top ražotāju dēļi. Un te nu sākās mūsu misija – atrast kvalitatīvu un pieejamu dēli. Paši izmēģinājām teju visus pieejamos modeļus un veidus, līdz beidzot atradām meklēto Miweba SUP.

Nekas no šī nebūtu noticis bez draugu un ģimenes atbalsta. Brīvais laiks, līdzekļi un enerģija tika ieguldīta jaunos meklējumos un testos, brīvdienas pavadītas dēļojot. Atvaļinājums pārcelts vai pat atcelts, pilna māja ar dažādu ražotāju dēļiem. Vienīgi ģimene ticēja un atbalstīja. Protams, ar ideju un entuziasmu nepietika, talkā nāca veikparks.lv komanda un fotogrāfs Kaspars Volonts. 2019.gadu iesākām jau ar jaunu savienību veikparks.lv un Boards You. Šādi sākām pildīt misiju – padarīt dēļošanu pieejamu tik plašam gribētāju lokam, cik vien tas ir iespējams.

Mūsu stāsts ir iesācies un katru dienu mēs tam pierakstām klāt vēl vienu jaunu lappusi…