Boards You SUP dēļu un laivu noma Carnikavā piedāvā Jums plašu pakalpojumu klāstu un ar prieku sagaidīs, pastāstīs, parādīs un ieteiks labāko, jo mērķis ir radīt un uzturēt pozitīvas emocijas.

Piedāvājums:

SUP dēļu noma
Kajaku noma
Korporatīvie pasākumi
Grupu braucieni
Maršrutu plānošana un izveide
Piedzīvojumu organizēšana
Komandu saliedēšana un veidošana
Grupu koučings

Ūdenstūrisma inventāra noma

Jums ir iespēja baudīt SUP un laivu piedzīvojums neatkarīgi no laikapstākļiem vai diennakts stundas, tieši tāpēc uzņēmums piedāvā SUP dēļu un laivu nomu ne tikai nomas punktā Carnikavā, bet arī līdzņemšanai. Noma pieejama arī ģimenēm ar bērniem bez vecuma ierobežojuma, kā arī personām ar invaliditāti. Neredzīgajām personām vajadzētu nākt ar pavadoni (aprīkojums ir piemērots, lai uz dēļa atrastos 2 personas).

Uzņēmuma īpašumā ir ap 60 dažādu SUP dēļu, kas piemēroti gan bērniem, gan iesācējiem, gan arī profesionāliem braucējiem. Piedāvājam 11 “Sit in” tipa touring kajakus “Roteko Solina” , kas ir aprīkoti ar 2 pieaugušo sēdvietām un vienu bērnu vietu. Tie ir gana stabili un ērti dienas izbraucienam ar pikniku ģimenes lokā, kā arī garam 3 un vairāku dienu ūdens piedzīvojumam sākot no mierīgas ūdens teces līdz pat straujūdens nobraucienam. Pieejami arī 15 “Sit on Top”, jeb SOT tipa vienvietīgi kajaki. Jautrām ballītēm vai mierīgam ģimenes izbraucienam ir pieejami Mega SUP dēļi, uz kuriem vienlaicīgi var atrasties līdz pat 8 personām. Sportistiem piedāvājam arī “cietos” , polietilēna un oglekļa šķiedras “Starboard” SUP dēļus. Dēļus iespējams saņemt gan iepakotus somās ērtai to pārnēsāšanai un transportēšanai, gan piepūstā veidā. Komplektā ietilpst SUP dēlis, airis, drošības veste, pumpis, SUP pārvadāšanas soma. Pirms inventāra atdošanas saņemsiet instruktāžu un labākos ieteikumus maksimāli patīkamām un drošām brīvdienām uz ūdens.

Papildus tam, piedāvājam laivu un SUP maršrutus, ar iespēju piegādāt kajakus un SUP dēļus uz Jūsu izvēlēto starta vietu, vai uz kādu no mūsu piedāvatajiem maršrutiem. Kā arī maršruti gida pavadībā, kas ietver precīzu maršruta veikšanu, īsu, neuzbāzīgu informācijas apmaiņu par konkrēto teritoriju un inventāru, video un foto no  piedzīvojuma brauciena un protams ieteikumi “tips & tricks” visa brauciena laikā.

Piedāvājam korporatīvo pasākumu organizēšanu, kā arī komandas saliedēšanas pasākumus fiziskām un juridiskām personām.

 

Cenas

Noma

SUP

KAJAKI

Līdz 1h

7 euro

10 euro

Līdz 2h

14 euro

20 euro

Līdz 4h

20 euro

25 euro

Līdz vakaram

25 euro

30 euro

Līdz rītam

30 euro

35 euro

Nedēļas nogale

35 euro

 

Nedēļa

80 euro

 

Mēnesis

150 euro

 
     

MEGA SUP dēļu noma

   

Līdz 1h

15 euro

 

Līdz vakaram

50 euro

 

Līdz rītam

70 euro

 

Piegāde novadā + 20 euro

   

 

Boards You SUP dēļu un laivu noma ir pieejama ikvienam – nāc ciemos un garantēsim pozitīvas emocijas!

 

Piesaki rezervāciju:

Tel: +371 26222212

Email: info@boardsyou.lv