SUP piedzīvojums Helovīns Ķemeru tīreļa purvā

SUP piedzīvojums Helovīns Ķemeru tīreļa purvā ir must have rudenī! Velkam no skapja laukā lampiņas un lukturīšus, SUP tumšā sezona ir sākusies. SUP piedzīvojums Helovīns Ķemeru tīreļa purvā ir must have rudenī! Ķirbju krēmzupa, saldumi, lampiņas, spocīgas sajūtas kopā veidos ideālu piedžīvojumu tumsā,

Pasākuma datums:

31/10/2023

Pasākuma laiks:

19:00

Pasākuma vieta:

Boards You SUP piedzīvojumu maršruts Ķemeru tīrelī, Sala Parish

SUP piedzīvojums Helovīns Ķemeru tīreļa purvā ir must have rudenī! Velkam no skapja laukā lampiņas un lukturīšus, SUP tumšā sezona ir sākusies.
Boards You Tev piedāvā iespējams bailīgāko SUP braucienu kāds ir bijis! Braucot pa rāmu ūdeni purvā un vērojot kā nomainās dienas spožums pret romantisko saulrietu sajūtas kļūst pavisam maģiskas un uzkrātā spriedze pazūd līdz ar vakara miglas šaltīm, kuras nomaina nepielūdzama tumsa ar koši sārtu apvārsni. Līdz ar tumsas iestāšanos purvā notiek “trakas lietas”, tāpēc saņem drosmi un tiekamies purvā. Baudīsim karstu ķirbju krēmzupu un saldumus ar tēju. 

Kad novietosi auto stāvlaukumā (56.898180, 23.530920), dodies ar kajām pa grantēto ceļu (apmēram 1,5 km) cauri kūdras karjeriem un frēzlaukiem Lielā Ķemeru tīreļa ziemeļaustrumu malā uz mūsu piedzīvojuma starta vietu (https://goo.gl/maps/ejArKFTJRK5MCGQZ7). Pa ceļam vērojamas interesantas ainavas ar tumšiem purva ezeriem, un lieli ūdens klaji ar nokaltušiem kokiem. Rītos un vakaros, klusi pārvietojoties, ir diezgan liela iespēja dzirdēt un redzēt bebru rosīšanos.

! Ņem vērā, ka ceļā pavadīsi apmēram 15 min, tāpēc ierodies laicīgi, lai starta punktā esi norādītajā laikā !

SUP piedzīvojums Helovīns Ķemeru tīreļa purvā ir piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem braucējiem. Pirms dosimies ūdenī, saņemsi pilnu instruktāžu un ieteikumus patīkamai atpūtai uz ūdens. Pēc piedzīvojuma saņemsi skaistākos iemūžinātos mirkļus. Par inventāru Tev nebūs jāraizējas – tas jau būs starta vietā, lai savu SUP piedzīvojumu Tu vari izbaudīt pilnībā.

Ja vēlies pievienoties mums ar savu SUP dēli, ievadi promo kodu KTH2023 un piedalies piedzīvojumā lētāk. Lūdzu ierodies laicīgi, lai vari sagatavot inventāru un pārējiem grupas biedriem nav uz Tevi jāgaida un varam startēt norādītajā laikā.

Ja Tev ir papildus jautājumi, droši raksti uz info@boardsyou.lv vai zvani +371 26222212

Pasākums beidzies

Pasākuma vieta:

Kopā vietas: 20 (11 Palicis)

Rīko: BoardsYou

  • Boards You SUP piedzīvojumu maršruts Ķemeru tīrelī, Sala Parish

Pasākuma plāna detaļas:

  • 31/10/2023 19:00   -   22:00
Dalīties ar šo pasākumu
PIEVIENOT KALENDĀRAM
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm)