SUP un kajaku piedzīvojums Lieldienas purvā

SUP piedzīvojums Lieldienas purvā ar Boards You, olu ripināšana, olu kaujas, Lieldienu jampadracis, picu cepšana, picas

Pasākuma datums:

30/03/2024

Pasākuma laiks:

11:00

Pasākuma vieta:

Boards You SUP piedzīvojumu maršruts Ķemeru tīrelī

SUP un kajaku piedzīvojums Lieldienas purvā. Dosimies īstā Lieldienu  misijā, kur ar SUP dēļiem un kajakiem meklēsim purvā noslēptās Lieldienu olas. Svinēsim svētus, noķersim kolosālas sajūtas purva rāmajos ūdeņos pavasarī, kā arī pavadīsim dienu ar daudz pozitīvām emocijām un jautrību. Pēc piedzīvojuma kopīgi baudīsim Lieldienu tradīcijas ar Lieldienu olu ripināšanu, olu cīņām un noskaidrosim skaistākās Lieldienu olas īpašnieku, tāpēc, paņem līdzi dažus savus labākos šedevrus. Uzvarētājam balva no Boards You. Baudīsim gardumus un kopīgi atzīmēsim svētkus pozitīvā gaisotnē. Kā īpašā pasākuma odziņa – Boards You picu cepšana purvā! Šis viennozīmīgi ir kas nebijis un ļoti, ļoti īpašs!

Kad novietosi auto stāvlaukumā (56.898180, 23.530920), dodies ar kajām pa grantēto ceļu (apmēram 1,5 km) cauri kūdras karjeriem un frēzlaukiem Lielā Ķemeru tīreļa ziemeļaustrumu malā uz mūsu piedzīvojuma starta vietu (https://goo.gl/maps/ejArKFTJRK5MCGQZ7). Pa ceļam vērojamas interesantas ainavas ar tumšiem purva ezeriem, un lieli ūdens klaji ar nokaltušiem kokiem. Rītos un vakaros, klusi pārvietojoties, ir diezgan liela iespēja dzirdēt un redzēt bebru rosīšanos.

SUP un kajaku piedzīvojums Lieldienas purvā ir piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem braucējiem. Pirms dosimies ūdenī, saņemsi pilnu instruktāžu patīkamai atpūtai uz ūdens. Pēc piedzīvojuma saņemsi skaistākos iemūžinātos mirkļus. Par inventāru Tev nebūs jāraizējas – tas jau būs starta vietā, lai savu piedzīvojumu Tu vari izbaudīt pilnībā. Mēs nodrošināsim kvalitatīvos un stabilos Ariki SUP dēļus, airus, ūdensdrošus maisus mantu uzglabāšanai brauciena laikā, drošības vestes un instruktāžu. Tāpat mūsu gids Tevi pavadīs visā pasākuma laikā, iemūžinās piedzīvojumu fotogrāfijās, kā arī palīdzēs uz ūdens visa brauciena laikā, ja tas būs nepieciešams!
Katrā laivā ir 2 pieaugušo un 1 bērnu vieta (līdz 7.g.v.). Izvēloties doties ar kajaku, cena ir norādīta par personu!

Ja vēlies pievienoties mums ar savu SUP dēli, ievadi promo kodu KTL2024 un piedalies piedzīvojumā ar atlaidi. Lūdzu ierodies laicīgi, lai vari sagatavot inventāru un pārējiem grupas biedriem nav uz Tevi jāgaida un varam startēt norādītajā laikā.

Ja Tev ir papildus jautājumi, droši raksti uz info@boardsyou.lv vai zvani +371 26222212

Pasākums beidzies

Pasākuma vieta:

Kopā vietas: 47 (6 Palicis)

Rīko: BoardsYou

  • Boards You SUP piedzīvojumu maršruts Ķemeru tīrelī

Pasākuma plāna detaļas:

  • 30/03/2024 11:00   -   17:00
Dalīties ar šo pasākumu
PIEVIENOT KALENDĀRAM
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm)