SUP un laivu piedzīvojums Baltā galdauta svētki

SUP piedzīvojums, laivu piedzīvojums, laivu brauciens, SUP brauciens pa Gauju, Novadpētniecības centrs, Dzirnezers

Pasākuma datums:

04/05/2023

Pasākuma laiks:

11:00

Pasākuma vieta:

Carnikavas Novadpētniecības centrs

SUP un laivu piedzīvojums Baltā galdauta svētki, kurā dosimies ķert pirmos pavasara saules starus no Dzirnezera līdz pat skaistajam Carnikavas Novadpētniecības centram. Centra teritorijā kopīgi uz svētku galda klāsim baltu galdautu un celsim galdā mielastu, lai kopīgi priecātos un svinētu dzīvi.

SUP un laivu brauciens 4. maija Baltā galdauta svētkos ir kolorīts piedzīvojums, kas ietver 2 upes un vienu ezeru. Sākot no skaistām villām līdz pat pamestām padomju laiku nometnēm.

Baudīsim Gaujas plašos ūdeņus, nomaļo Dzirnupi, kas pārsteigs ar kontrastiem, slūžām un līkločiem.

Jo īpaši skaistu šo piedzīvojumu Tev padarīs Dzirnezers ar putnu balsīm, iekrāsotajām ezera salām un pastaigu uz slavenās Vadoņa salas. Starpcitu, vai zināji, ka sala saukta arī par Kārļa Ulmaņa salu? Pēc tam, kad 1935. gada vasarā to apmeklēja tā laika Ministru prezidents Kārlis Ulmanis, Ministru kabineta locekļi un diplomātiskā korpusa pārstāvji. Vairāk par šo vizīti var lasīt Uldia Siliņa grāmatā “Mēs esam carnikavieši”. Kā arī, vai zināji, ka Padomju okupācijas gados uz salas atradās tūristu namiņi “Salas nami” un pēdējie namiņi nojaukti vien 2020. gadā? Šos un vēl citus faktus uzzināsi pievienojoties mūsu kopīgajā piedzīvojumā.

Kas jāzina?

SUP un laivu piedzīvojums Baltā galdauta svētki ir piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem braucējiem. Dodies piedzīvojumā ar SUP dēli vai kādu no ērtajiem Roteko Solina divvietīgajiem kajakiem. Pirms dosimies ūdenī, saņemsi pilnu instruktāžu patīkamai atpūtai uz ūdens. Ādažu novada skaistajos ūdeņos pavadīsim aptuveni 2 stundas un pieveiksim 7 km garu iespaidiem bagātu distanci.

Par inventāru Tev nebūs jāraizējas – Kajaku un SUP noma ir iekļauta cenā.

Protams arī svētku maltīte tiks nodrošināta visiem dalībniekiem (ja ir kāds īpašs gardums, ko vēlies celt galdā – dorši ņem līdzi) 🙂

Tāpat mūsu gids Tevi pavadīs visā pasākuma laikā, iemūžinās piedzīvojumu fotogrāfijās, kā arī palīdzēs uz ūdens visa brauciena laikā, ja tas būs nepieciešams!

Ja vēlies pievienoties mums ar savu SUP dēli, ievadi promo kodu DZ2023 un piedalies piedzīvojumā lētāk! Izvēloties šo opciju, lūdzu ierodies laicīgi, lai vari sagatavot savu dēli braucienam un grupa kopīgo piedzīvojumu var sākt laikā! Ja Tev ir papildus jautājumi, droši raksti uz info@boardsyou.lv vai zvani +371 26222212

Pasākums beidzies

Pasākuma vieta:

Kopā vietas: 40 (40 Palicis)

Rīko: BoardsYou

  • Carnikavas Novadpētniecības centrs

Pasākuma plāna detaļas:

  • 04/05/2023 11:00   -   16:00
Dalīties ar šo pasākumu
PIEVIENOT KALENDĀRAM
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm)