Vadoņa salas ekspedīcija Dzirnezerā

SUP un kajaku piedzīvojums Dzirnezerā ar Boards You, ekspedīcija vadoņa salā, ugunskurs, desiņas, pikniks, sup un kayak brauciens pa Vecgauju, Gauju, Dzirnupi un Dzirnezeru

Pasākuma datums:

22/10/2023

Pasākuma laiks:

15:00

Pasākuma vieta:

Boards You SUP dēļu noma Carnikavā Cafe Maza upe

Vadoņa salas ekspedīcija Dzirnezerā noteikti ir ļoti labs veids kā pavadīt rudenīgu pievakari, izbaudīt rudens krāšņumu un interesanti pavadīt laiku ģimenes lokā dabā. Vēl jo vairāk, dosimies nelielā rudenīgā ekspedīcijā uz vienu no Dzirnezera salām – Vadoņa salu, uz kuras uzrīkosim nelielu, drošu, bet arkārtīgi gardu pikniku.

Baudīsim šo kolorīto piedzīvojumu, kas ietver 3 upes un vienu ezeru sākot no skaistām villām līdz pat pamestām padomju laiku nometnēm. Apbrīnosim Gaujas plašos ūdeņus, ūdensrozēm un zvejas laivām piepildīto Vecgauju, nomaļo Dzirnupi, kas pārsteigs ar kontrastiem, slūžām un līkločiem. Baudīsim brīnišķīgus skatus, klausīsimies klusumu, vērosim putnus, smiesimies un vienkārši pozitīvi pavadīsim laiku.

Vadoņa salas ekspedīcija Dzirnezerā ar SUP dēli vai kajaku ir piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem braucējiem. Pirms dosimies ūdenī, saņemsi pilnu instruktāžu patīkamai atpūtai uz ūdens. Pēc piedzīvojuma saņemsi skaistākos iemūžinātos mirkļus. Par inventāru Tev nebūs jāraizējas – tas jau būs starta vietā, lai savu SUP piedzīvojumu Tu vari izbaudīt pilnībā.

Katrā piedzīvojumā Jūs pavadīs pieredzējis gids, kurš iepazīstinās ar inventāru, iemācīs SUP’ot un parūpēsies par Jūsu drošību visa pasākuma laikā. Jūs varēsiet saņemt atbildes uz jautājumiem par inventāru, maršrutiem un jebko citu, kas saistīts ar atpūtu dabā.

Ja vēlies pievienoties mums ar savu SUP dēli, ievadi promo kodu DZ2023 un piedalies piedzīvojumā lētāk! Izvēloties šo opciju, lūdzu ierodies laicīgi, lai vari sagatavot savu dēli braucienam un grupa kopīgo piedzīvojumu var sākt laikā!
Katrā kajakā ir 2 pieaugušo un 1 bērnu vieta līdz 7 g.v.

Ja Tev ir papildus jautājumi, droši raksti uz info@boardsyou.lv vai zvani +371 26222212

Pasākums beidzies

Pasākuma vieta:

Kopā vietas: 30 (28 Palicis)

Rīko: BoardsYou

  • Boards You SUP dēļu noma Carnikavā Cafe Maza upe

Pasākuma plāna detaļas:

  • 22/10/2023 15:00   -   20:00
Dalīties ar šo pasākumu
PIEVIENOT KALENDĀRAM
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm)