Attīstošā rotaļlieta BABY GYM #3

Attīstošā rotaļlieta BABY GYM, trenežieris mazulim

Attīstošā rotaļlieta BABY GYM #3

Attīstošā rotaļlieta BABY GYM jeb mazuļu attīstošais trenežieris ir veidots tā, lai sniegtu mazulim nepieciešamās attīstības prasmes. Taču galvenais vēstījums ir, lai katras rotaļlietas samontēšana būtu skaists ģimenes piedzīvojums kopā ar saviem mīļajiem. Jums visiem kopā būs iespēja izveidot savu unikālo attīstošo rotaļlietu, tieši tādu kā vēlaties. Padariet salikšanu īpašāku dodot iespēju mazulim pašam izvēlēties kuru objektu iesiet auklas gala. Kopīgi samontējot rotaļlietu un gūstot prieku, šīs pozitīvās emocijas tiks nodotas tālāk mazulim caur šo rotaļu un rotaļlietu, kā arī paliks siltā atmiņā bērniņam pieaugot. Padari šo procesu par īpašu kopābūšanas brīdi, kā arī katru mazuļa rotaļāšanās reizi varat izveidot kā skaistu ģimenes ikvakara nodarbi.

Rotaļlieta piemērota mazuļiem jau no dzimšanas, tā lieliski palīdz attīstīt bērniņa vizuālo uztveri, mantu satveršanu ar rociņām un koordināciju, stimulē mazuļa aktivitāti un motoriku. Trenežieris, kas darbojas pēc Montessori metodikas ir ideāli piemērots jau agrā vecumā. Tieši tad aktīvi attīstās muskulatūra un fiziskās prasmes, kas veicina veselīgu mazuļa attīstību.

Boards You BABY GYM ir veidots tikai no dabīgiem un mazulim draudzīgiem materiāliem. Produktam ir izmantotas EKO krāsas ar EN71-3 standartu, kas ir nekaitīgas bērniem, arī tad ja rotaļlieta nonāk bērna mutē. Dabas materiāli veicina mazuļa iepazīšanos ar apkārtējo vidi ļoti ekoloģiskā un saudzīgā veidā.

Produkts veidots tā, lai tā stūri būtu noapaļoti, visas virsmas noslīpētas ar rokām, lai panāktu mazulim drošu un taustei patīkamu virsmu. Dizains veidots minimālisma stilā neitrālās krāsās, lai derētu gan puikam, gan meitenei, kā arī patīkami iederētos mūsdienīgos interjeros.

Attīstošā rotaļlieta BABY GYM būs izcila dāvana raudzībās, kad nezini ko uzdāvināt jaunajiem vecākiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm)